FHP2P01 Grandway Miernik Mocy Optycznej PON do EPON GPON xPON, OLT ONU 1310/1490/1550nm

Free Shipping FHP2P01 Grandway Handheld Fiber PON Optical Power Meter
  • Sprzedawca Good Future Telecom Mall
  • Cennik US $135.99piece
  • Twoja Cena US $119.67piece
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Taniej US $16.32piece12% off
  • Oceny 5.0 (92)

Specyfikacja przedmiotu

Nazwa markiGrandway

Opis Produktu

FHP2P01 Grandway Miernik Mocy Optycznej PON do EPON GPON xPON, OLT-ONU 1310/1490/1550nm

zapraszamy do naszego sklepu

naszym Celem:

wysokiej Jakości, najlepsze Usługi, szybko Reagować

witamy na rynku Chińskim, można kierować kupić towary z Chin. I cieszę się jesteś zainteresowany naszych produktów, jesteśmy profesjonalnym dostawcą w Chinach, nadzieję, że możemy mieć dobry biznes tutaj.

sklep zapowiedź:

w momencie składania zamówienia rzeczy, może wybrać jakaś rzeczy od mój sklepu razem.
najwyższej jakości; Konkurencyjna cena; Szybka wysyłka; Drop shipping dostępne; Najlepszy i Aktualna Usługa; 100% Satysfakcja; duży rabat dla dużego rozkazu.

Warmly powitanie robić Opadowej Wysyłce i Hurtownie

ogólny Opis
FHP2P01 PON power meter jest mały rozmiar, niskie straty i dobrej jakości praworęczny ręczny miernik mocy optycznej. to jest przeznaczony do testowania, montaż i konserwacja FTTX sieci PON, które mogą być wykorzystywane do APON, BPON, EPON i GPON sieci. FHP2P01 ma dwa porty wyjściowe dla ONU i OLT/Wideo, który obsługuje CW/burst wykrywania w 1310nm i dalszych upstream sygnału w 1490/1550nm. to może bezpośrednio pokazać status przejść, ostrzeżenia lub awarii przez próg testów. FHP2P01 jest idealnym narzędziem do PON ustawienie i konserwacji.
cechy:
leworęcznych-held, łatwe do przenoszenia i użytkowania
P/F badania i tryb normalny badania
dwa porty badania z " ONU " " OLT/Wideo "
wsparcie 1310nm upstream CW/brust sygnału i 1490nm/1550nm downstream sygnału
projekt dla sieci z APON, BPON, a GPON EPON
próg programowalny
ogromne możliwości przechowywania danych
zintegrowany USB
wbudowana bateria ładowarka
2 sztuk z AAA baterii jako zasilania
pod warunkiem, Oprogramowanie do komunikowania się z górnej-komputer
dane techniczne:

kalibrowane Długości Fali

1310nm (Burst)

1310nm (CW)

1490 nm

1550 nm

liniowość

± 0.2 @ 1550 ≥-40dBm

Stopa izolacji

> 40 @ 1490nm

> 40 @ 1310nm

> 40 @ 1310nm

> 40 @ 1550nm

> 30 @ 1550nm

> 30 @ 1490nm

Zakres pomiarowy (dBm)

-30 ~ + 16

-40 ~ + 16

-50 ~ + 16

wstawiania Strat (dB)

1.5

szerokopasmowy

1260 ~ 1360

1480 ~ 1500

1539 ~ 1565

dokładność

0.5db 1nW @ ± 1550 nm

próg

10 grup (skonfigurować za pośrednictwem KOMPUTERA-oprogramowanie)

przechowywanie danych

900

akcesoria adaptery

FC/PC, SC/PC(standard)

ST/PC (opcjonalnie)

Nie Zawiera baterii dla bezpieczeństwa